| MariusNUD a întrebat:

Salut, locuiesc in Topoloveni și am 28 de ani tata a doi copii de 10 și respectiv 14. De câteva săptămâni s-a mutat o familie careia nu ii este rușine să meargă goi prin casa prin gradina (vecina cred că are 35 și vecinul are 36 și au o fata de 15 Ani care umbla goi in gradina) nu înțeleg cum un tata poate umbla gol în fața unei fete de 15 ani, in fine. Ies cu copiii să mă joc cu mingea și îi văd pe ei cum se plimba prin curte cum stau întinși goi pe iarbă și îmi este că copiii me sa nu ii vada că au un comportament neadecvat( daca as suna la poliție și le-as pune că familia de langa mine sta mereu dezbracati ce s-ar întâmpla?)

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Vorbeste cu cu vecini si spune-le ca te deranjaza.Acuma nu stiu cat de goi pot sa umble ca nu cred ca merg fara chiloti fara sutien pe drum.

4 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Practic e cam proprietate privata, insa poti incerca. Pentru ca nu este normal, daca povestea nu este un pamflet.

| corbulalbrosu a răspuns:

Acum 10 ore | MariusNUD a întrebat:
''Salut, locuiesc in Topoloveni și am 28 de ani tata a doi copii de 10 și respectiv 14. '' Pe bune? Mai ''tata'' mai, inseamna ca ai fost foarte ''prolific'' inca din frageda tinerete daca ai devenit parinte prima data la varsta de 14 ani! si pe urma la 18 ani! Las-o asa cum e, ca altfel ''macane''. rolling on the floor

| MihaiNicu23 a răspuns:

NImic pentru ca e propietate privata.

| HadesSs a răspuns:

laughing) pe ce site ai vazut filmul asta?