| ღAnonimaღ a întrebat:

Ma joc stardoll de vreo 6-7 luni, dar am observat ca avansezi foarte greu daca nu esti superstar. As vrea si eu un joc in care sa nu platesti cu bani reali. Poate stiti voi unul. Va multumesc! Dau FUNDA si voturi!

10 răspunsuri:
| heinekeen94 a răspuns:

Hei.am account pe stardoll si sincer nu prea intru.am fost superstar timp de 1 an 2. dar cu scoala nu prea ma mai interesat stardoll. daca te intereseaza ti l-as putea dawinking

| ღAnonimaღ explică (pentru heinekeen94):

Nu as vrea sa iti iau contul dupa ce ai bagat atatea bani in el. Nu ar fi corect. Dar daca vrei sa mi-l dai as fi interesata. Raspunde-mi pe privat. Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandra66Alle a răspuns (pentru heinekeen94):

Mi-l dai mie trg?

| Narcis_Narcis_1990 a răspuns (pentru heinekeen94):

Mi poti da mie ca eu mi-am pierdut contul

| anneAlb a răspuns (pentru heinekeen94):

Vreau eu contul te rog

| Haru04 a răspuns:

Poi te intereseaza jocurile astea."Lady popular" e super jocu.Eu sunt nivel 22. Sper sa-ti placa.

P.S: sa fie in romana.

| Jasmina900 a răspuns:

Pai ai putea sa te joci jocurile stardoll... Apesi pe monedele ale mov si faci diferite chestii.Asa o sa avansezi si vei castiga monede star. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| PaulaRoby2000 a răspuns:

Ai putea sa joci Ikariam sau Tanoth sauuu HiveFive5BodBuddy!

| PaulaRoby2000 a răspuns:

Doll the citty