| BlaBlaBla2414512355 a întrebat:

Ma numesc Andrei si a o problema. Penisul meu intra in erectie foarte des si nu pot sa il stapanesc. Aveți vreun sfat

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poti sa il stapanesti? de unde pleaca?

asa e la varsta ta, umbla hormonii in tine, o sa iti treaca odata cu varsta

4 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu nu te mai uiti atat de mult la filme porno sau sa te masturbezi, las-o mai incet si asa nu vei mai avea erectii asa de des.

| BlaBlaBla2414512355 explică (pentru Seepty):

Ma masturbez regulat 1-2 pe saptamana
Si nu ma uit la filme porno asa de des

| Madayna a răspuns:

Nu ai ce sa faci, este normal sa se intample asa daca esti adolescent.

| FartsMaker a răspuns:

Dreseaza-l laughing