| naruto120 a întrebat:

Salut ma puteti ajuta si pe mine. Am penisul curbat la stanga si nu imi iese sperma si am 16 ani dar sunt mic de inaltime am 1.55 m poate e o intarziere nu sunt dezvoltat. Funda. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Kira5854 a răspuns:

Pai, chestia cu penisul curbat este in regula. Multi barbati au penisul curbat si se aude si ca ar fi mai placut pentru partenera. Dar in legatura cu ejacularea e posibil sa fie o problema hormonala, cel mai bine ar fi sa consulti un medic.

1 răspuns:
| Emilian65 a răspuns:

Curbura penisului nu influenteaza iesirea spermei. Iesirea spermei, este influentata, la tine, de dezvoltarea incompleta a organelor tale sexuale.