| FlorynFlorynu17 a întrebat:

Salut.Am o intrebare,eu am penisul curbat in jos dar nu ma doare, ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca 8 daca nu chiar 9 barbati din 10 au penisul curbat, Curbarea penisului poate avea absolut orice directie si este dovedit faptul ca nu creaza nici-o problema privind calitatea sexului prestat de respectivii barbati. Doar dupa ce-ti vei incepe viata sexuala vei reusi sa-ti dai seama care este pozitia de sex care te avantajeaza sau se potriveste cel mai bine curburii penisului tau. big grin

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Cu ce sa te ajut? Lasa-l asa cum este, nu te va impiedica atunci cand vei face sex cu iubita.

| cyupaku a răspuns:

Daca este foarte curbat consulta un medic