| bymhyt a întrebat:

Salut, mâine e ziua iubitei mele și nu știu ce să-i cumpăr (nu am mai făcut asta) m-am gândit să-i cumpăr un buchet de flori, ceva ce cred că -=ar place și să îi mai iau ceva? O cutie de ciocolata ceva? Ce părere aveți?

Răspuns Câştigător
| Paul754880338 a răspuns:

Un cadou simbolic este drăguț, unul pregătit cu atenție și pentru care ai investigat puțin ce i-ar place ei este superb. Ascult-o dacă nu ai facut-o pana acum și vezi ce pasiuni are, ce hobby-uri, ce dorințe și cumpara-i un cadou care sa o bucure și sa dureze mai mult decât un buchet de flori ce va fi uitat în glastra.

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu ai mentionat ce varste aveti, de cat timp sunteti impreuna si asa mai departe.Prin urmare, niste straini nu au cum sa stie ce ii place iubitei tale.Iar faptul ca nu i-ai cumparat pana acum suna cumva a lipsa de interes? Daca nu ai nicio idee originala atunci da, cu florile si dulciurile mergi la sigur, nu prea ai cum sa dai gres.Bafta.

| ywar a răspuns:

Cumpara o carte de gramatica pentru tine, si, probabil, si pentru ea. Cine se aseamana, s-aduna! Pe santier cu tine la spart piatra si carat moloz. Vreti toti scoala, dar nu se prinde de voi. Mai avem nevoie si de brate de munca.

| ViorelVaFuraDeSubPod a răspuns:

Pe langa ca scrii gresit, ii mai iei si cadou de ****. Fata aia merita margeleturi si blaneturi de aur.