| gab0ru a întrebat:

In curand va fi ziua iubitei mele. Ce cadou sa ii fac? M.am gandit la un buchet de flori si inca ceva. Dar nu stiu daca floriile ar fi o solutie.

4 răspunsuri:
| fotomatic a răspuns:

Cel mai frumos ar fi ceva personalizat, o cana termosensibila de ex. (care isi schimba culoarea), o perna, un glob in forma de inima, etc. Uita-te pe aici: http://epersonalizari.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florile intotdeauna sunt o solutie, dar cum ai zis si tu, pe langa ele mai trebuie ceva. Acel ceva depinde de preferintele iubitei tale. Poate fi un produs de ingrijire personala, un obiect vestimentar, o carte, habar nu am. Cum am mai zis, depinde de ceea ce ii place ei. Succes in alegerea cadoului perfect. Oricum, avand in vedere ca e de la iubitul sau cred ca va aprecia indiferent de ce ii vei lua.

| Michiro a răspuns:

Floriile sunt necesare in cadoul unei fete, dar pe langa asta trebuie sa adaugi si ceva ce ii place gen:un brand anume de ciocolata care ii place.Cand te plimbi cu ea sa observi ce bijuteri, haine, genti ii plac(doar ca aceasta optiune ar fi cam scumpa iar de obicei cel mai bine e sa mergi cu ea sa isi aleaga)Poti sa o scoti in oras de ziua ei sa va plimbati prin magazine sa ii iei ce ii place.Deobicei cel mai simplu cadou pentru o femeie este:1.ciocolata,flori,ursulet
2. flori, cosmetice, accesoriu
3. flori, o poza cu voi, ceva semnificativ.

| paulaChocolate a răspuns:

Cand o fata primeste flori de la un baiat se simnte apreciata, dar daca primeste un trandafir rosu si un sarut e mai mult ca perfect happy poate si o cutie cu ciocolata si un ursulet, ceva semnificativ pe care sa il aiba ca amintire happy cand il va vedea sa se gandeasca la tinewinking fundita?