| Skate_Gaby_1999 a întrebat:

Salut, maine ies cu prietena in oras si as vrea sa o surprind cumva intr-un mod placut sau sa -i iau ceva pentru 1 iunie, ceva idei de cadouri frumoase si ieftine de 1 iunie ceva simbolic de pana in 25 lei sau de cum as putea sa o surprind placut?

7 răspunsuri:
| Eduard196 a răspuns:

Focuseaza-te pe tine prietene. Du-o unde iti place tie si unde te simti tu bine. Daca tie iti place o sa ii placa si ei

| Iwannabesmart a răspuns:

Ii poti lua o cutie de bomboane si un buchet de flori.Asta ii poti cumpara happy sau, daca nu vrei flori, ii poti lua o cutie de bomboane care este foarte buna si atat laughing)) dar, cel mai frumos ar fi sa ii cumperi flori si bomboane.Se va bucura.

| Daria0123456789 a răspuns:

Poți căuta evenimente care au loc la tine în oraș. Flori și bomboane pentru cadou, cum au zis ceilalți. Uneori lucrurile cele mai simple sunt cele mai frumoase.

| mimimumu a răspuns:

Cumpara un buchet de flori, o cutie de bomboane sau niste acadele sau un urs de plus mic.
P.S.: Respect băieților ca tine!

| ZambetColorat98 a răspuns:

Un buchet de flori si o cutie de bomboane

| Hemeraa a răspuns:

Eu te-as sfatui sa-i iei un buchet de flori.../oricarei fete ii plac florile, nu ai cum sa gresesti cu asta/ sau dulciuri/ acadele ceva, ca tot e ziua copilului/
In bugetul tau de 25 lei nu prea te poti duce spre ceva scump, oricum gandeste-te ce-i place sau ce prefera, ce hobbyuri are,. etc.

Bafta maine si sper ca ti-am dat macar o idee...

| Cata_Cata_1990 a răspuns:

I-ai un dildo, de metal, sigur o sa-i placa