| anonim_4396 a întrebat:

Mai sunt 2zile pana cand prietena mea cea mai buna se muta din tara si as vrea sa fac ceva special pentru ea.
Mi-am stors creierul, dar mi se pare ca la orice m-as gandi, tot nu e indeajuns de frumos.
Asa ca am nevoie de cateva idei mai neobisnuite/speciale de cadouri sau lucruri pe care le pot face sa o surprind.
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| florentina_9904 a răspuns:

Buna du-te intr-un mall si vei gasi un magazin la care iti alegi un obiect de exemplu tricou, cana, perna si pune pe el o poza cu voi te costa cam 50 lei succes! funda