| anonim_4396 a întrebat:

Iubitul meu este plecat si vine peste o luna. As vrea sa-l surprind cu cateva mini-cadouri, pentru ca astea ii plac.
Astazi i-am cumparat o bratara cu zodia lui dar am ramas in pana de idei.
Cam ce i-as putea lua, lucruri micute cu valoare sentimentala.

9 răspunsuri:
| BlackMillFan a răspuns:

Eu cred ca o bratara ar ajungehappy cel putin pentru mine. Daca mai vrei sa-i cumperi ceva ai putea sa-i iei un fel de medalion de purtat la gatthinking Un prieten de al meu avea un dinte de rechinlaughing.Un parfum sau spray. sper c-am ajutathappy

| Lyiia a răspuns (pentru BlackMillFan):

Multumesc :*! Chiar cred ca e foarte buna ideea cu medalionul.

| BlackMillFan a răspuns (pentru Lyiia):

Sa-mi zici daca i-a placuthappy

| Lyiia a răspuns (pentru BlackMillFan):

Dupa ce i le dau te voi anunta happy

| Wolfy5 a răspuns:

Uuu pai, imi plac aste a ^^, iai putea lua un lantic din ala mistoo cu emm >.> vultur, sau lup sau emm ce gasesti da asa pe gustul lui, si iai mai putea lua din ala emm, breloc cu 2 inimi dulcke ^^ sau o inima dinaia faina care o pui pe geam cu I LOVE YOU ^^, sau un tricou misto ^^, hmm am ramas si eu in pana de ideei, nu prea mam mai dus la cumparaturi T>T da cred ca sunt bune ideeile, nu stiu sper sati placa AA si un medalion poti sai iei ^^ cam atat

| Lyiia a răspuns (pentru Wolfy5):

Chiar m-am gandit la breloc sau lantisor cu "i love you" dar nu am gasit sad.
Oricum merci mult! >big grin

| Wolfy5 a răspuns:

Ugh tu in ce oras esti? ca eu aici la brasov am gasit dar cand sai cumpar m-am despartit de el si mno apoi au plecat aia cu chestiile, cred ca ar fi trebuit sa fie si pe unde ai fi tu mda mno

| Lyiia a răspuns (pentru Wolfy5):

Sunt din Galati. Am cautat cate ceva la magazinele astea mai mari cu bijuterii si multe altele. Am gasit tot ce era posibil, insa inimioare cu "I love you" nicaieri.

| Wolfy5 a răspuns:

Ugh >.> sry aici eu am gasit T>T da totusi multa bafta sai mai cumperi ceva dragut ^^