| Vladoski_Vladoski_1999 a întrebat:

Salut mi-e imi place de o fata. Noi doi comunicam dar suntem numai prieten. As vrea sa stiu cum pot fac sa fie iubita mea

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Ai curaj si incredere in tine. Impresioneaza fata, cucereste-o. Si spune-i ce simti. Bafta

| corbulalbrosu a răspuns:

Invita fata la cate o plimbare in doi, sau la cate o iesire cu bicicletele, cu rolele. Daca va accepta invitatia ta, procedand astfel poti spera ca incet incet sa reusesti sa-i acaparezi sentimentele de natura afectiva. Succes!