| anonim_4396 a întrebat:

Mie imi place de un baiat. Cateodata adica de cele ma multe ori ma baga in seama se joaca cu mine(suntem colegi) dar uneori nu ma baga in seama,in ore se uita la mine si si eu la el dar mie mi-a spus ca ma place dar mai sta si cu alte fete din clasa uneori. Eu vreau sa fiu cu el dar acum nu avem timp niciunul(lau intrebat colegii mei daca vrea si a zis ca acum nu are timp de o prietena si nici eu nu am acum). Ma chemat la suc si i-am zis ca o sa iesim mai incolo. Ce sa cred? Oare chiar simte ceva pentru mine sau nu,sau ce sa fac sa ma bag si eu in seama. De obicei el ma baga in seama pe mine mai mult decat eu pe el,pentru ca eu sunt mai timida la capitolul asta. Imi puteti da niste sfaturi, subiecte de discutie, sa ma ajutati putin:-). Funda:*

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

El te-a bagat in seama, invitandu-te la un suc, iar tu l-ai refuzat. El a inteles ca nu-l placi, motiv pentru care nu si-a reinoit invitatia. Il poti intreba daca invitatia lui mai este valabila.

| AndreeaIII a răspuns (pentru neutrino):

De fiecare data cand mi-au raspuns nu m-ai ajutat, asa ca terog sa ignori intrebarile mele si sa mai raspunzi la ele

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Tipul joaca bine.
Merge pe stilul ''du-te vino''
Si vad ca ii merge.
Te place tu.
Ce poti face? Sa participi la joc happy