| dyan a întrebat:

nu m-am sarutat cu nimeni pina acum dar nu stiu sa ma sarut. Spuneti-miva rog cit se baga limba?

Răspuns Câştigător
| tarziu a răspuns:

Depinde ce orificiu saruti.

20 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Poti sa i-o bagi pana in gat si n-ar fi problemehee hee

Un sarut cu limba poate fi facut foarte usor sau sa fie adanc, depinde de preferinte!

| ATHOS a răspuns:

Cand va veni vremea, vei face ce trebuie, fara sa te gandesti la asta!

| Dizzydizz a răspuns:

Bay experimentati si voi.lasati intr

| Hombre a răspuns:

Aproximativ un metru asa laughing

| Georgiana_4310 a răspuns:

Buna! Pare greu pentru ca n-ai facut-o, da' nu e asa.Nu-ti poate spune nimeni.Fiecare saruta cum simte.Stai sa ajungi acolo si o sa vezi ca nu-i greu deloc.

| DrPedobear a răspuns:

Tu nici nu stii sa saruti si deja te gandesti la sarut frantuzesc? Incearca intai cu pumnul tau de exemplu: strangi pumnul si apoi saruti intre degetul mare si aratator care or sa semene cu niste buze. Limba "se baga" in functie de intensitatea actului. Daca e un sarut pasional o sa o intinzi cat poti, dar daca e ceva tandru folosesti doar varful. Oricum nu o sa-l poti ineca decat daca ai limba de camila winking

| lilstar a răspuns:

@Relax: doamne ce ideelaughing sunt pe josrolling on the floor)

| Relax a răspuns:

Cand vezi ca se inroseste, da ochi peste cap si are convoulsi trebuie sa o scoti.happy

| Liviu a răspuns:

Pei depinde asteapta sa cresti si vei invata tu cat sa bagi limbalaughing
Sper sa nu ne intrebi cat trebuie sa bagi si degetulaughing
In fine ai mai putin de 14 ani nu?happy

| Nita a răspuns:

Pai depinde cat ai limba de lunga laughing dar vezi sa nu ramana fara aer

| Insurgent a răspuns:

Ei bine, nu poti sa spui ca nu stii sa sarutitongue e imposibiltongue deoarece cred ca te inspaimanta putin faptul ca in acel moment nu vei stii ce sa faci, insa nu iti fie teama te vei descurca, de fapt sarutul este un instinct, in momentul ideal lasa'te purtata de val sh gandeste-te ca nu tehnica este importanta, ci actul in sine

Succes:*

| sika_7240 a răspuns:

Nu te panica pentru inceput saruta doar cu buzele pentru a "simti ritmul"big grin te acomodezi cu lucru asta deupacare o sa stii ce sa faci de la sine limba p limbawinking o ciorba de limbi si aia e laughing
Mult noroc

| Siimo a răspuns:

Doamne
aoleu fato totul vine de la sine! nu te mai gandi nu te mai stresa stai calma ca nu-i mare lucru

| CraZyKid`SiSi a răspuns:

Lollaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana simti ca nu mai respira laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

30% din adancimea gurii partenerului, LOL. "Cat" nu o sa iti zica nimeni, o sa o bagi cat simti tu. Oricum, la inceput poate va folositi doar buzele, ca sa fii si tu mai comoda cu situatia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Athos auzi prietene poate candva nu stiai sa saruti nici tu si iti era rusine dar nu aveai curaju sa iti spui problemele in fata nimanui. asa ca te rog frumos lasa egosmui si vitejia asta deoparte!

Dyan nimeni nu s-a nascut stiind.winking azi o sa-ti fie mai greu maine o sa ti se para mai usor si tot asa.winking nu are nimeni cum sa-ti explice cum se saruta. vei invata singurica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bago cat sa ii faci spalaturi in stomac!

| roxanaveringa a răspuns:

Lasă-te ghidată de partener şi nu exagera. Totul va veni de la sine.big grin

| MAGA a răspuns:

Incepe tu si vezi dupa aceea