| anonim_4396 a întrebat:

Ce fac daca prietenul meu imi baga limba in gura si eu nu stiu sa sarut cu limba?

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Draga mea, stiu ca raspunsul meu nu-ti va placea, dar sarutul, este cu cele 2 buze ale tale si 2 ale lui, ca dupa aceea incepi sa explorezi, ceva nou cu limba, este cu totul altceva...adica, sa-i cauti, cu limba, buza de sus sau pe cea de jos, colturile gurii, dintii, gingiile si apoi sa reviii la un sarut cu buzele, recunoaste, este esxtraordinar...sarutul se face cu buzele, explorarile cu limba...

34 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Asta se cheama "french kiss"", esti atenta, inveti, repeti, si te tot perfectionezi, pana ajungi sa dai de gust, si o sa inceapa sa-ti placa la nebunie! Reciteste Atent, de 7 ori, ce ti-a raspuns Elena!>>>...

mlm
| mlm a răspuns:

Inveti draga mea, toti am invatat la randul nostru.

assiris
| assiris a răspuns:

Musca-l!

| Nastia a răspuns:

Ii spui sa t ia mai usor k nu sti sa saruti si apoi incerci sa faci k el, vezi si u ce-i place si c nu si intr-un final sarutu va fi perfect,. ok?,. papaa

| Ben. a răspuns:

Ar fi bine sa nu ti/o innozi cu a lui. dar in general incearca sa/l imiti.

| DouaPuncteD a răspuns:

O intrebare foarte buna.pai stiu ca nu ti se v-a parea raspunsul meu bun dar incerc sa-ti dau un sfat: despre acesta intrebare crede-ma ca am un sfat... daca inca nu stii cum se foloseste ar trebui sa ii spui ca inca nu esti pregatita si daca poate sa te invete.altfel poti afla.si oricum nici unul nu s-a nascut invatat...happyhappy

carla
| carla a răspuns:

Il rogi sa te invete. happy Eu pana acum, n-am auzit pe nimeni sa nu-i placa big grin

cristian
| cristian a răspuns:

Trage-l de limba.

| bismark65 a răspuns:

Tine-o acolo pana se plictiseste si o s-o scoate cu siguranta

| alexutza_4406 a răspuns:

Il lasi pe el sa faca ce zice ca stie... tu faci pe fata care nu stie nimic...happy...si daca el se trage asa surprins ca tu nu ai facut nimic. ii spui "daca nu sti ce vrei de ce te joci cu limbutza in gura mea?"... spune-i sa continue poate poate iti dai seama cum se face si pana la urma incerci si tu laughing

| LittleZyzy a răspuns:

Faci si tu ce face el...

| zu a răspuns:

Ii bagi si tu limba-n gura.laughing nu faci nimic "te lasi dusa de val". vine totul de la sine

| BoierBibescu a răspuns:

Wei frate da ce raspunsuri aici intensive! laughing mor de ras cu voi. laughingcand revii cu si cu cealalta treaba adica cu sexul. acolo chiar o sa fiu curios daca tot pe mana lui t lasi laughing)

| sdafdfkdafkladjakl a răspuns:

Scoate-i limba din gura. Cu limba!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te lasi in voie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai mai copilaresti vreo 4 ani, apoi poti sa incepi sa te saruti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai spui ca nu ai vrea sa il saruti sau ceva de genul...happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bagi si tu limba in gura lui si o invarti. mare lucru!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Copiaza ce face si el si ai sa vezi k e super:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bagi limba in gura si va jukati laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti innozi limba cu a lui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie mi se pare ca sarutul este ceva extraordinar pur si simplu te lasi pe mana lui daca stii ca este mai experimentat si apoi exact cum au sp toti ceilalti totul vn de la sine.nici nu-ti vei da seama cat de repede va trece eu la inceput am fost ffff speriata insa m-am lasat pe mana lui si uite asa am invatatnu trebuie decat sa nu te gandesti ca vei gresii sau ca te vei face de rasbig grinasta este o prostiewinkingnimeni nu s-a nascut invatat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bagai limba in guta toata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar mi-e frica si nu stiu ce sa fac spuneti-mi sh mieeplsbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apoi nu sti sa-l lingi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Wai.si eu am aceeasi problemacrying(. azi mha duk in oras cu el pentru a 2 oara.prima data ne'am sarutat dar nu cu limba.am stat pe o banca si vb.si el pur sh simplu o venit la mne.dupa.am stat vreo ora numa imbratisatzi si nha.imi spunea ca m ubeste.:X.tzin f mult la el. nhuma mi cam rusine de el.straight face. si lha pima intalnire m'o muscat de buza.smug. sh de datha asta face care mine ca ma muska de unde nu o sa ma astepth. m-am prins ca de limba. m'o intrebat daca vreau sasi scoata piercingul din limbha.sh nha. i'am zis sa faca cum vrea. nhuma nha.mai sunt 3 ore pana ne vedem sh imi bate inima d nu mai phot.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tot eu de mai sus is.am fost ca el afr.:X:X.bhu mi-a bagat limba calumea ca are pearceingul sh nha.crede ca ma deranjeaza.in schimb m'o muscat de numa de buze.noroc ca am avut fular la gat ca nu stiu ce faceam daca ma muska sh de acolo.laughing). ori cum il bsk mult :X:X... abia astept sa il vad luni sau mierkuri:X:X.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti scoti salivasi and va da de ea sigur si-o va scoate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand limba nare loc in gura ce fac?