| anonim_4396 a întrebat:

Salut oameni bunibig grinhappy Ce simti atunci cand esti indragostit/a?(ce ai chef sa faci, ce nu ai chef sa faci), cum te comporti? Mai ai chef de ceva? Ce iti vine sa faci?(Nu sunt indragostit doar sunt curiosbig grinbig grinbig grinhappy Multumesc pentru raspbig grin

4 răspunsuri:
| Zapacitaaaa a răspuns:

Hmm...
Nu stiu exact cum e in general dar iti pot spune ce simt eu: sunt mai mereu vesela, colegii imi spun ca parca sunt beata pentru ca sunt foarte binedispusa. Parca totul e roz in jurul meu.
Insa exista si o parte mai proasta putin: nu prea ma pot concentra la scoala pentru ca imi zboara gandul la prietenul meu pe care il iubesc foarte multhee hee insa reusesc sa ma concentrez daca ma straduiesc putin.
In orice caz, este un sentiment foarte placut.
O zi frumoasa! :*

| Katherineeeeeeee a răspuns:

Buna alexmaicaon happy cand esti indragostit iti doresti sa fi mereu cu peroana iubita,sa face fiecare lucru impreuna... nu te intereseaza de nimeni si nimic doar de voi doi, esti foarte visator [love is in the air]... esti foarte vesel, glumet [mai pe scurt cu simtul umorului], este cel mia frumos sentiment pe care il poti avea happy sper ca te-am ajutat happy

| вliSs a răspuns:

Pai esti mai mult visator, te gandesti la prsoana iubita din ce in ce mai mult...nu prea mai ai chef de scoala (daca esti acum la scoala)

| mrsantistress a răspuns:

Cind esti indragostita nu te gindesti la nimic altceva decit doar la persoana iubita, vrei sa maninci mai mult si sa stai mai mult cu persoana iubita