| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar trebui sa te comporti daca esti indragostit\a fara sa se observe?

Răspuns Câştigător
| catalinalina a răspuns:

Cum te purtai si inainte, cat mai natural si sa ii porti de grija acelei persoane in secret, cat doar tu sa stiiwinking

| XAnonimgirlX a răspuns (pentru catalinalina):

as fii foarte recunoscatoare daca mi-ai spune daca an ochii tai se vede ca il placi crezi ca observa? sau se observa? funda

| catalinalina a răspuns (pentru XAnonimgirlX):

Se poste observa dupa faptul cum te uiti la el, cat de mult te uiti la el s.a.

| XAnonimgirlX a răspuns (pentru catalinalina):

Da evit sa ma uit prea mult la el sa nu isi dea seama]

| catalinalina a răspuns (pentru XAnonimgirlX):

Poti sa ma contactezi daca vrei sa vb mai usor happy id-ul meu este ingerita_pupacioasa@yahoo.com