| nimicitorul a întrebat:

Pana la ce varsta creste un penis? Dar sigur creste?

19 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

La un moment dat face implozie si procesul se reia.

| h3r a răspuns:

„Dar sigur crește?"- asta face tot...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu creste dragul meu...ramane asa, si ai grija ca daca nu te porti frumos cu el, e posibil sa dea 'napoi:o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil sa se usuce si sa-l ia vantul! ai grija!

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Pai creste pana la 18-19 ani dupa pana la 21 se mai ingroasa daca e cazu (sa fie o persoana cu un metabolism de creste mai aparte)

| sebby27 a răspuns:

Pana la 15. Dupa aceea cade.

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Penisul creste pana la varsta de 19 ani!

| nimicitorul explică:

Ce raspunsuri de rahat dativan slbz toti!:; in afara de 2.

| CristinaTa a răspuns (pentru nimicitorul):

Intrebare patetica raspunsuri patetice.Acum serios chiar m-a facut sa rad intrebarea ta "Dar sigur mai creste?"
Si am sa te rog sa nu ma injuri.

| nimicitorul explică (pentru CristinaTa):

Pai dintre acele 2 persoane care nu le-am injurat erai tu si inca unu :;

| CristinaTa a răspuns (pentru nimicitorul):

Oh...scuze!

| elComandantee a răspuns:

Nu mai creşte.
O să-l ai mic toată viaţa. Asta e...

| CristinaTa a răspuns:

Stii "mai bine mic si gros, decat lung si subtire"

De Pamela laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristinaTa):

Pai daca nu creste, nu se face nici groslaughingramane si mic si subtirelaughing

| CristinaTa a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh...se poate.Mic si gros, e mai frumos laughing

| AndruşcăăăăBăăăăă a răspuns:

Păi penisul tău creşte până la vârsta de 18 ani, adică până devii o persoană matură, dar dacă crezi că nu satisfaci îndeajuns fetele sau domnişoarele, părerea mea este că ar trebui să apelezi la unele tratamente pentru creşterea penisului! O seară plăcută!

| nimicitorul explică (pentru AndruşcăăăăBăăăăă):

NU am nevoie de tratamente..eu vreau sa stiu daca imi mai creste orkm ca la 1 ani il am 11-12 cm in erctie si unu mi-a zis ca e bine ca asta e media este mai mic cu 1-2cm decat un pix deci este destul de bun!

| nimicitorul explică (pentru nimicitorul):

15 ani pardonlaughing) laughing

| TinKodeJr a răspuns:

18 ani