| CocoboyY a întrebat:

Salut!
Penisul meu are 15-15.5cm lungime și 13.5cm grosime.Nu e mic sau subțire?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este intr-adevar mic si subtire, dar va trebuii sa te consolezi cu ce ai in pantaloni, ca altul nu-ti mai creste happy

| Emilian65 a răspuns:

Nu este mic în lungime dar, este mare în grosime(circumferința).

| ywar a răspuns:

Stau sa ma intreb daca te pasioneaza si altceva.
Vad ca ai masurat marimea organului si grosimea lui. Acum ce faci cu el? Il folosesti or ba?
De ce nu te interesezi ce carte poti citi pentru a fi mai bun?

| anonimuIl a răspuns:

E mic și subțire.

| RealKing01 a răspuns:

E destul de mare, dar cu ce l -ai marit?

| Raspundebine1 a răspuns:

Nu e neaparat mic, depidne de varsta. Daca ai undeva la 12 ani e dimensiunea normala, unul normal are cam 20 cm si peste 22 cm e considerat mare