| anonim_4396 a întrebat:

Care ar fi semnele pubertatii la 12ani?
Am1.64,46kg si penisul de 13.5cm

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu ce masori? Cu ruleta?

| Teodorel a răspuns (pentru darrio2007):

Din 'ochi

| darrio2007 a răspuns (pentru Teodorel):

Cred ca ai probleme de vedere.

| Adry05 a răspuns:

De obicei aparitia parului in zona intima, picioare, fata etc si ingrosarea vocii.

| Radu284 a răspuns:

1. E asa greu sa cauti pe goagal asta?
2. Adica vrei sa zici ca tu la 12 ani ai penisul de lunigmea medie pentru adulti?

| Teodorel a răspuns (pentru Radu284):

Pot canta "am ****mare"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"13,5, 14, 15"
De ce ne minti, Teodorele, de ce? crying

| Teodorel a răspuns (pentru anonim_4396):

Se numeste rotunjire:-)

| Taduic a răspuns:

Dorinta de a face sex. Un prim pas, cum l-ai facut tu, este acela ca ti-ai facut marimea penisului publica pe internet.

| Teodorel a răspuns (pentru Taduic):

Ti-e ciuda ca eu il am cat un adult iar tu il ai cat al unui embrion in uterul mamei?

| Taduic a răspuns (pentru Teodorel):

Esti in faza plina de pubertate, acesta este ultimul meu raspuns la intrebarea ta.