| Ionică a întrebat:

Pentru fete: Ce parere aveti despre baiatul care a avut mai multe iubite? Pentru baieti: Ce parere aveti despre fata care a avut mai multi iubiti? Multumesc!

3 răspunsuri:
| vali_6207 a răspuns:

Pai daca ii schimba cum imi schimb eu ciorapi atunci e panarama rau, acum depinde daca a fost cu cativa baieti(6-7) e in regula parerea mea, dar dk iti place de o anumita persoana si ai sentimente pentru ea nu mai conteaza cu cate persoane ai umblat.

| meyryi a răspuns:

Una nu destul de buna pentru ca daca nu ii cunosti trecutul si pe la cine a trecut s-ar putea sa risti si sa te alegi cu o boala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... imi plac baieti cu mai putine foste iubite ca au mai putina experienta si sunt mai usor de intors pe degete