| Sebastian222 a întrebat:

Salut.
Poate mă ajutați cu niște sfaturi utile. Problema mea e următoarea. Ejaculez foarte repede, introduc penisul de 2 ori în vaginul iubitei mele și ejaculez, dar nu ejaculez în ea. Merg după la baie, mă spăl și continuăm după să facem dragoste.
Avem o vârstă si ne gândim și la un copil.
Intrebarea mea este:
Dacă ne hotărîm sa facem un copil, atunci e ok să ejaculez in ea după 2-3 mișcări sau să incerc după ce merg la baie să mă spăl și continuăm?
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Dacă vreți copii, de ce nu ejaculezi în ea? În situația voastră, este ma bine sa ejaculezi în ea de prima data decât sa aștepți a doua sau a treia ejaculare.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă vreți copil, depui icrele acolo.

| Mayhem666 a răspuns:

What? Atunci la mine ar fi trebuit sa ejaculez imediat dupa ce mi se scoala. Ma masturbez aproape zilnic, si parca rezist din ce in ce mai mult. Am dezvoltat un fel de imunitate si nu mai ejaculez asa repede cum o faceam cand eram adolescent. Intr-un fel pot sa imi si controlez ejacularea, si sa o opresc daca simt ca imi dau drumul si apoi sa reiau fara nici o problema. La mine e exact opusul.
Nu cred ca daca ejaculezi repede are vreo legatura cu faptul ca te-ai masturbat mult in trecut, ca la mine e efectul exact invers.

| dinaprilie a răspuns:

What? Care-i treaba cu spalatul? Adica na, ejaculezi repede, mai stai un pic se scoala, o faceti din nou, ejaculezi in ea si gata copilul intr-o luna.