| Xboggyx a întrebat:

Salut, prietena mea nu mai este virgină...si este plecată...iar eu sunt virgin si mi-a spus că la venirea sa ar vrea sa facem sex, ce as putea lua pentru o rezistență mai mare sau altceva?
Mersi.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prezervativ cu efect de intarziere gasesti

| RoCkKiD a răspuns:

N-ai nevoie de nici o chestie, atat timp cat folosesti prezervativ si iti dai silinta e ok.

Ce nu pricepeti voi e ca sexul nu e vreo chestie simpla de inteles..sa o faci bine dureaza ani, trebuie experienta + o foarte buna forma fizica.

Daca un prieten de-al tau nu mai e virgin, inseamna doar ca a facut sex nu ca ar fi vreun expert. Si pot sa-ti si dovedesc asta, arunca un ochi prin sectiunea asta sa vezi cati minori care tocmai s-au apucat de activitate au probleme care de care mai crete...e la fel si in cazul tipei tale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti troll? Rezistenta mai mare la cap?
De ce ai zis ca prietena ta nu mai este virgina? Si e plecata? Asta duce doar un semn de intrebare la adresa relatiei voastre, cum ca aia si-a tras-o cu altul si dupã vine la tine.

Plus esti foarte "insecure" adica in mod normal daca e primul act macar fã-l când vrei tu(nu lasã pe ea sa fie in controlul relatiei) niciodata asa doar esti un pion in relatia aia. Parerea mea este sa amâni si dupã s-o surprinzi când vrei tu.

alta faza e ca tu iti faci atatea grij despre orgasmele ei când o sa se intample incât o sa-ti dai drumul in pantaloni. Focuseazate pe placerea ta doar. Mai mult, ce conteaza daca e si ea satisfacuta? Nu trebuie neaparat din prima.

Ps: http://hammerthor24.com/ro/

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Pentru rezistenta in timpul sexului iti trebuie antrenament. Nu poti din prima,oricat te-ai stradui. In schimb, fa-i un preludiu bun, urmat de un oral si masturbare, daca nu are orgasm. Si foloseste protectie, ca sa nu ai surprize.

| MariaJust a răspuns:

Sa eviti anumite complicatii (in general suplimentele pentru potenta au efecte secundare precum dureri de cap, ameteli, etc) poate ar fi bine sa folosesti un spray sau o crema pentru a inlatura riscul de ejaculare precoce.

Una dintre cele mai bune care-mi vin in minte in acest moment este Control Bathmate - https://justlove.ro/......e-precoce/ care contine o cantitate estul de mare de Ginko Biloba.

Daca vrei neaparat pastile, mergi pe ceva naturiste cum e Dragon Power care cica nu dezamageste niciodata https://justlove.ro/p/stimulente-sexuale/potenta/dragon-power-capsule/

| Bl_Marius_2002 a răspuns:

Iti dau un sfat. Sa te masturbezi si sa iti dai drumul altundeva (in baie etc) înainte de a face sex pentru ca a doua oara durează mai mult.