| cos98 a întrebat:

eu si prietena mea ne am impacat si sunt in culmea fericiri noi am vrea sa facem sex ea are 18 eu am 18 ea e virgina si mi a spus ca vrea s o faca neaparat ce o sa simta

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Atunci așteaptă până este ea pregătită!
Pa, pa.

| DNSK a răspuns:

La prostii vad ca esti mai bun decat la scriere si dezvoltarea vorbirii. si noi ce vrei sa va spunem? spor? sau..bafta?

| cos98 explică (pentru DNSK):

Bai eu am lut bacul cu 8 12 si ea cu 8 43

| Prezidentul a răspuns:

Asta e intrebare sau ce?

| neutrino a răspuns:

Dupa felul in care tu ai scris, dai sa se inteleaga ca ea doreste sa faca sex si pe tine te macina gandul ce o sa simta ea. Nu ar trebui sa te framante intrebarea, cu cine doreste ea sa faca sex? Tu ce rol ai in toata treaba asta?

| h3r a răspuns:

Fain, împăcare și acum sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Vrei sa faci sex ca esti in culmea fericirii?
Spor la treaba atunci, nu uitati de prezervativ.
Te pup!

| Exilee a răspuns (pentru anonim_4396):

Ingerash gingas.
Nu te-ai prins? Este un copilash ( sau un adult cine stie... de nu isi stie nici anul nasterii).
El zice ca aluat bac-ul la mate cu 8, 12, dar la profilul sau si-a adaugat anul nasterii 1997. Eu stiam ca un om normal,care a absolvit cu brio bacalaureatul cu o asemenea medie, este un om MORAL, rational, nu se gandeste la sex si mai mult, nu se incurca in calculce in ceea ce priveste varsta lui.
In concluzie, putem afirma ca este un adolescent aflat la pubertate, care banuiesc eu, nu-si poate stapani hormonii, iar parintii lui sunt la munca si se straduiesc sa-si castige niste bani pentru ca sa educe un copil neastamparat.
Vai de noi si de noi.

| cos98 explică (pentru Exilee):

Boss nu e contul meu

| Yasemyn a răspuns:

Hey,buna intrebare...Cand vine vorba de pierderea virginitatii, multe fete se tem ca ar putea simti dureri chinuitoare sau ca ar putea regreta mai tarziu.

Pentru ca prima data sa fie cat mai usor si placut cu putinta, alege mediul potrivit in care amandoi sa va simtiti in siguranta, confortabil, sa nu trebuiasca sa grabiti lucrurile atunci cand vine momentul sa isi piarda virginitatea.

Cand vine momentul sa isi piarda virginitatea, departeaza-i coapsele cat mai mult posibil si pune-i o perna sub solduri, astfel incat tu sa o poti penetra mai usor. Este, de asemenea, foarte recomandabil sa folositi lubrifiant.

O modalitate buna de a face dragoste este sa ii departezi labiile cu o mana si sa iti conduci penisul in vagin cu cealalta. Nu o penetra dur! Cand iti introduci penisul in vagin, trebuie sa impingi usor, astfel muschii pelvieni de baza nu se vor contracta si nu vor impiedica penetrarea ulterioara.

Si un ultim sfat: inainte sas o penetrezi, trebuie sa ii acorzi timp si o sesiune foarte, foarte lunga de preludiu astfel incat sa fie suficient de excitata si deci sa poti fi sigur ca este intr-adevar momentul sa isi piarda virginitatea.

Bafta.

| Turdeanul a răspuns:

Pai facetio daca va doriti asa mult

| Bybi a răspuns:

În primul rând vă spun să folosiți un prezervativ, în caz că ea nu ia anticoncepționale.
În al doilea rând, fiecare femeie e diferită, e posibil să o doară foarte puțin sau din contră durerile să fie foarte mari și să nu vrea să continue. E posibil să curgă sânge sau nu. Tu trebuie doar să fii înțelegător, atent și să nu o forțezi. Și încercați poziția misionarului, e cea mai potrivită pentru un astfel de moment. Baftă!

| DenHeroO a răspuns:

Mi-ar parea bine daca ai mai pune niste semne de punctuatie... / Despre sex, un pic o so doara dar este numai o data, neaparat folositi un prezervativ, siguranta in primul rind big grin