| FeriFerika a întrebat:

Salut prieteni, vreau sa stiu si eu daca am vreun motiv de ingrijorare, ieri seara am iesit pe afara cu o fata care mai demult a fost iubita mea dar acuma numai este mai iesim cateodata pe afara, aseara cand am iesit la plimbare cu ea am loato pe un alt drum nu am mai loato pe unde mergeam noi de obicei.noi doi am ramas prieteni buni si mai facem sex ocazional la mine acasa dar in seara asta nu stiu ce a fost cu mine i-am zis daca imi face oral a zis ca trebuie sa ajunga acasa si nu are timp si eu cand am auzit asa am mers pe o strada care nuprea trecea lume deloc si i-am zis sa imi faca acolo nuprea a vrut dar pana la urma a acceptat, de cand numai sunt cu ea umbla in anturaje cam dubioase si imi e frica sa nu fi loat ceva de la ea pentru ca dupa ce am terminat m-am dus acasa m-am pus in pat pentru ca eram foarte obosit si ma loat o durere mare rau de cap ma durea partea din fata a capului fruntea simteam ca explodeaza nu stiu de ce, posibil sa fi loat ceva de la ea sau poate e din cauza oboseli? Ca inainte sa ma vad cu ea am fost la sala si am tras foarte mult acolo, imi e putin frica sa nu fi loat ceva, am vreun motiv de ingrijorare?

10 răspunsuri:
| varcolaccc a răspuns:

Tie frica si in ce anturaj e? Pai cu tipi ca tine care sa o f**** pana nu mai poate. Nici tu nu erai vre un prieten asa de bun.

| FeriFerika explică (pentru varcolaccc):

Nu imi e frica de anturajul ei ma gandesc ca poate a facut ceva cu vreunu si a loat ceva sau nu stiu ce sa cred

| 7639781254 a răspuns:

Daca si ea e analfabeta, cu siguranta asta ai luat de la ea.

| piticelm a răspuns (pentru 7639781254):

Buna asta laughing da nebunule, ai luat ITS sau BTS si te doare capul imediat, nu are cum.

| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Dacă nu te-ai protejat e posibil sa fi luat ceva. mergi la un doctor și vezi ce iți zice

| IAMKENNETH a răspuns:

Poate i-ai luat prostia :*
Felicitari ca ai asa 'prietena' care face sex cu tine cand ai tu chef! laughing

| unknøwn a răspuns (pentru IAMKENNETH):

Orice bărbat adevărat are aşa prietene.
Lingăii obosiţi n-au, şi o să se mire tot timpul când văd un bărbat care au.

| IAMKENNETH a răspuns (pentru unknøwn):

Corect. Avantajul lui, prostia ei. happy

| unknøwn a răspuns (pentru IAMKENNETH):

Nu e prostia ei.
Mai creşti şi o să îţi dai seama că există momente în viaţa oamenilor în care au chef de distracţie, burlăcie, sex, n-au chef de relaţii serioase. Chit că-i femeie sau bărbat.

| IAMKENNETH a răspuns (pentru unknøwn):

Am inteles la ce te-ai referit. dar eu ma gandeam ca ea nu o sa mai aiba demnitate. toti o sa o cunoasca ca aia care o face cu toti, dar na fiecare face ce vrea cu viata sa.