| Indecis a întrebat:

Salut,puneti-mi si mie va rog,cum abordati fete prin parc,oras sau ori unde? Vad ca se uita dupa mine,in ochii mei dar nu stiu ce sa spun, curaj am doar nu stiu cum sa le abordez. Daca as primi si niste sfaturi de la fete cum sunt ele curtate as fi doarte multumit si dau nota pentru raspunsurile bune si funda pentru cel mai bun.

Răspuns Câştigător
| 112desert a răspuns:

Pai mie de exemplu mi-ar placea ca un baiat sa vina la mine, sa se prezinte si sa imi faca complimente. Dar trebuie sa fii si tu singur, si ea. Succes!:*