| anonim_4396 a întrebat:

Salut, se apropie ziua iubitei mele (prin iunie) şi habar nu am ce cadou i-aş putea lua, de curand suntem împreună, vreau să îi i-au ceva special şi nu ştou ce, ajutați-mă cu idei

4 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Evita obiectele vestimentare daca nu`i cunosti masurile.Te poti concentra pe ceva simbolic, ideal un lucru pe care sa-l poata purta, vedea cat mai des si care sa-i aduca aminte de tine, bratara, lantisor, etc. dar nimic care sa contina o inima. Poate fi ceva legat de zodia ei sau de un lucru pe care il adora.Tu o cunosti mai bine decat noi si te poti orienta.

| asdfq a răspuns:

American bucket kfc

| irinaaa1998 a răspuns:

Ia-i un urs d ala mare de plus si un buchet de flori..Merge si unul mic si un trandafir.dar plushurile si florile o sa i placa mult.

| Cristina0002 a răspuns:

Îl poți lua o jucărie mare din pluș sI un buchet de trandafiri.