| Bogdi131 a întrebat:

Scuzati categoria dar e urgentbig grin! In curand se apropie ziua iubitei mele:X, sunt impreuna cu ea de 8 luni :X. Vreau sa imi spune`ti si voi ce cadou sa ii iau,nu vrea cadouri scumpe, ceva mic dar important(mi-a spus o prietena a eibig grin:X!)Da`ti`mi si voi cateva idei, cel mai bun funditawinking!

4 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Ii poti cumpara un ceas dragut, intr-o cutie draguta!:X Sauu, alege o poza cu voi doi, cea mai frumoasa, bag-o pe un stick, sau cd, du-te la un studio foto, de exemplu FotoBaby si fa-i cadou un tablouu, sau o pernitzaaa cu poza voastra! Costa in jur de 20 de lei...sauu ia-i un inel de argint, unul simplu si frumos..Bafta si mult inainte!

| Euletitia a răspuns:

Buna! Ia-i un tarnadfir alb sau rosu, o cutie de bomboane fine de ciocolata, pune o poza cu voi doi in rama sau realizeaza un album foto cu pozele voastre din cele 8 luni de relatie si adauga o rochie sau o bluza, o carte din genul pe care ea il citeste, un CD cu muzica preferata, o trusa completa de machiaj, un parfum fin, un ceas de mana dragut sau o bratara SAU UN COLIER DIN ARGINT SI UN SINCER "la MULTI ANI, DRZAGA MEA! tE IUBESC!"

| redhiller a răspuns:

laughing)laughing) tare raspunsu luciferlaughing))

| DzeL a răspuns:

Cand vine vorba de cadouri fetele se astepata sa fie surprinse, nu neaparat de cadou, conteaza si cum il dai ...sa fie o supriza placuta, gandeste-te ce-i place si nu pune accent pe cadou; pune mai mult pe modul in care il dai big grin