| AlexAg00 a întrebat:

Salut, si vreau sa va spun ca-mi place de o fata pe care o cheama Raluca si e in clasa cu mine.Imi place foarte mult de ea si vreau sa fiu impreuna cu ea(nu ca as avea intentii sexuale si altele), dar nu stiu cum sa-i spun c-o plac. Ea mai mereu rade la glumele mele. Ziceti-mi cum sa o fac sa ma placa.

Răspuns Câştigător
| Diana0987 a răspuns:

Ce ciudaat, si pe minee ma cheama Raluca!laughing in finee`. pai fi direct : TE PLAC!`. Si in legatura cu placutul nu stiu. Incearca sa-i faci complimente, sa vorbesti mai mult cu ea, si dupa astea o intrebi daca vrea sa fie cu tine! Nu e greu de loc! Trebuie doar sa ai un strop de curajwinking

| AlexAg00 explică (pentru Diana0987):

Ai dreptate si multumesc mult. Apropo esti din Botosani si inveti la liceul A.T LAURIAN?

2 răspunsuri:
| Diana0987 a răspuns:

Nu, sunt din Timisoara happy