| anonim_4396 a întrebat:

Suna cam ciudat laughing dar... cand ma intalnesc cu iubita, si ne sarutam, ma lasa sa ii pun mana pe fund si pe sani... insa atat. adica, cum sa zic. am incercat sa ii bag mana in pantaloni (colanti) la spate, si nu mi-a permis, iar la sani, imi permite sa pun mana pe sub tricou/bluza, dar nu ma lasa sa ii privesc. Zice ca mi-as permite prea multe. Ce inseamna asta? Cum as putea sa o fac sa treaca mai departe, cu astfel de lucruri?

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cu rabdare si multe dovezi de dragoste.
Pentru ca asa cum o inhati si-o pipai si-ai vrea s-o privesti,ii dai senzatia ca e un cobai in studiu,nu fata iubita.
Fiecare gest pe care il faci, are un ecou in sufletul ei, la fel si fiecare vorba pe care o spui.
Daca stii sa-i umpli sufletul impotrivirea ei va fi din ce in ce mai redusa, dar intotdeauna va exista o limita peste care nu te va lasa sa treci si aici ai nevoie de rabdare.
N-o scoate din zona ei de confort si invata sa te porti, altfel n-o sa-ti fie prea bine.
Reciteste ce ti-am scris.

| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

O iei prea tare, las-o sa isi doreasca ea din proprie initiativa sa treacă la următorul pas, nu o forta ca o sa o pierzi. Bafta!

| neutrino a răspuns:

Sper ca nu ai aceasta pretentie in plina strada, fie chiar si intuneric! Daca vine la intalnire si fara sutien si-ti da voie sa mai bagi si mana pe sub tricou, inseamna ca sunteti pe drumul cel bun, dar mai trebuie putina rabdare. Cati ani aveti, daca nu-ti este cu suparare intrebarea mea?

| axxy69 a răspuns (pentru neutrino):

Nu, s-a intamplat sa fac asta doar in locuri inchise, adica nu in exterior ..eu am 18 si ea 14. Dar ce inseamna, ce semnificatie au aceste lucruri care mi le permite (sa pun mana pe sani si pe fund) dar totusi zice ca la mai mult nu ar vrea sa se ajunga.

# Ar fi o idee buna sau nu sa incerc sa o sarut pe sani? Dar daca nu ma lasa sa ii vad...

| Seepty a răspuns:

Eu zic ca e destul cat te lasa, pentru ca sunt anumite fete care nu-si lasa iubitii nici sa o pipaie putin dapai sa-i puna mana pe sani. Eu zic sa mai astepti, intr-o buna zi te va lasa ea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are 14 ani. Nu ai vrea sa te lase sa-i atingiu vaginul si sa-ti faca si un oral? Deja iti permite multe. Altele nici dupa ani de relatie nu permit atatea, crede-ma.
Eu zic sa te multumesti cu atat. Banuiesc ca fata nu vrea sa isi inceapa viata sexuala de pe acum si banuiesc ca nici tu nu vrei sa gusti aerul de puscarie asa de tanar.

| AdevărulGolGoluţ a răspuns:

Imi place diferenta voastra de varsta laughing) Pot sa spun ca e clar ca ea isi doreste, dar trebuie sa fie sigura de tine. Daca ar fi sa ghicesc, as spune ca in 2 saptamani maxim, o sa fie deja consumata toata treaba, trebuie doar sa gasesti momentul potrivit, nu mai incerca sa pui mana, spune-i direct ca o vrei si nu ai cum sa dai gres big grin Mult noroc happy

| Cameliacam122 a răspuns:

Sunt doua variante:vrea sa faceti sex dar nu vrea sa para o disperata, adica sa nu crezi ca e curva si se lasa usor sau chiar nu vrea sa aveti relatii sexuale.Acum depinde, tu o cunosti mai bine, ce varsta are, daca e virgina e posibil sa-i fie frica.Dar daca o iubesti asteapt-o.Si nu mai insista daca nu vrea.Ia-o incet atunci cand ii pui mana pe sani si fund si sarut-o mult, incearca sa o exciti

| axxy69 a răspuns (pentru Cameliacam122):

14 ani si da, e virgina. Dar zice ca imi permite doar sa ii pun mana pe fund (pe pantaloni) si pe sani (pe sub tricou, deci direct pe ei) dar altundeva, sau sa privesc ceva, nu (in timpul cand fac asta ne sarutam si oricum nu pot privi)

| Cameliacam122 a răspuns (pentru axxy69):

La varsta asta nu cred ca vrea sa isi inceapa viata sexuala, e prea devreme.

| axxy69 a răspuns (pentru Cameliacam122):

Atunci de ce imi mai permite sa ii pun mana pe sani si fund?

| Cameliacam122 a răspuns (pentru axxy69):

Daca ii placelaughing Pur si simplu vrea sa te simti bine ca o atingi in parti dar nu vrea sa mearga mai departe.

| Mpisii a răspuns:

Probabil nu este pregatita sa treaca mai departe, depinde de varsta ei. Depinde si de cat timp sunteti impreuna, increderea este foarte importanta intr-o relatie, zic doar. Poate nu are suficienta incredere in tine inca. Incearca sa o i-ei mai usor cu asta si incearca sa o faci sa se simta cat mai bine si sa fie in largul ei, ar fi bine sa ii mai spui si cuvinte frumoase inainte sa incepi sa o atingi din nou unde iti doresti. De multe ori depinde si de locul unde va aflati pentru ca este posibil sa nu ii convina faptul ca sunteti vazuti de multa lume, probabil ea este mai timida sau mai probabil este faptul ca inca mai este virgina. Ia-o usor cu ea in acest caz. Eu zic sa vorbesti cu ea despre asta si data viitoare cand iti va mai spune ca "iti permiti prea multe" incearca sa o intrebi ce este ineregula cu asta si de ce nu vrea sa treceti la pasul urmatorul, ca doar sunteti impreuna. Funda? :d