| ffdhrsgjk a întrebat:

sunt a 9a iar un coleg al meu de clasa mereu il surprind ca se uita dupa mine, iar colegele mele spune ca se uita mereu dupa mine in timpul orelor. Toate fete zic ca ma place. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Tu îţi poţi da seama de asta, din cele spuse de tine chiar te place şi ar trebui să te bagi în seamă cu el, succes!

2 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

Intreaba-l, ce pierzi? Poate o face la caterinca si chiar daca e gay nu cred ca are ce-ti face, poate se uita la altcineva de prin partea ta si ti se pare.

| neutrino a răspuns:

Cum sa nu te placa?