| Andreibuc a întrebat:

Salut,sunt baiat si vreau sa o sug altui baiat sa vad cum e,dar doar atat,in rest sunt atras de fete, este normal?

16 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Spor.

| mihai69 a răspuns:

Da, pentru tine e normal. Și nu doar pentru tine, sunt destui oameni bisexuali.

| minrest a răspuns:

Pai cum poate fi? Spala o banana si suge-o, asta simti daca nu esti gay. Sau mai bine zis, asta ai simti daca nu ai fi gay. Esti un gay, ceea ce ar fi OK, dar unul care incearca sa agate baieti straight pe site, cu aceeasi vrajeala obosita, iar asta nu este corect.

| AlexandruContFacutLaMisto a răspuns (pentru minrest):

Ba dar de credeti toti ca e gay daca vrea sa si-o traga cu unu? Eu stiu ca gay era daca era atras de barbati, adica in sensul ca se indragosteste de ei, ca simte ceva pentru ei, nu doar ca vrea sa si-o traga sau ceva.

| ywar a răspuns:

De ce ai dori asta? Esti bolnav? Esti degenerat?

| Miruna333 a răspuns (pentru ywar):

S-a trezit si homogobul. Raspuns raportat

| FreddieM a răspuns:

Asta e problema ta, dacă e normal? Normal ar fi sa nu-ți pese de opinia celorlalți, care oricum nu contează. Spor la supt.
Cheers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atâta timp cât o faci cu pasiune nu cred ca e vreo problemă?

| Robert2526 a răspuns:

Fa-o si nu te mai gandi daca e normal sau nu

| Willis a răspuns:

Mai normal era dacă aveai dorința să o lingi unei fete.
Dar gândește-te bine, cum îți așterni, așa dormi.
Și ca remarcă la general, șurub cu șurub, niciodată nu vor face pereche perfectă.
Pentru șurub, există piulița.

| iliiiinca a răspuns:

Normal. Esti curios si vrei sa experimentezi

| LoveSleep a răspuns (pentru iliiiinca):

Si daca decide ca ii place?

| FreddieM a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu decide, ii place pur și simplu.
Cheers

| iliiiinca a răspuns (pentru LoveSleep):

E fix treaba lui. Ce te bagi?

| LoveSleep a răspuns (pentru iliiiinca):

Eram curios de parerea ta.

Deci, decide sa incerce.
Cum crezi ca ar fi fost daca se nastea acum 100 de ani?
Crezi ca (1) ar fi avut aceeasi dorinta initiala? Si (2), daca ar fi avut-o, ar fi mers pana la capat?

| Davidpromij a răspuns:

Da boss versace sa stii ca fiecare avem tendinte de gay