| Hjerpseth a întrebat:

Salut.Sunt clasa a 8-a.Este o fata la mine in clasa care imi place mult de ea.Eu cu toate fetele sunt mai tupeist dar cu ea parca sunt cam timid happy. As vrea sa o intreb daca vrea sa fie cu mine dar nu stiu sigur daca si ea ma place.De exemplu cateodata rade cu mine ma imbratiseaza dar altadata nu ma baga in seama, desi eu mereu stau pe langa ea.
Ce as putea sa fac sa o intreb?
Si cum sa fac sa vad daca ma place, ca nu vreau s-o intreb si sa ma respinga...
Dau FunDa :X happy

4 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Pai trebuie sa fii barbat, o intrebi pur si simplu daca te place, marturiseste-i ca o placi mai intai, si apoi vezi daca vrea sau nu sa fie cu tine, accepta si esecurile. Asa e bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal sa te respinga o fatatongue Daca se intampla treci peste. Dar metoda e foarte simpla: O duci intr-un loc unde sa fiti numa voi 2 sau sa nu fie nimeni cunoscut si ii spui ca o placitongue Si apoi fi sigur ca iti va zice cevawinking Iti poti da seama si din comportament tongue Totul e sa iti faci destul curaj in primul rand sa o duci undeva cu tine ( asta e partea cea mai grea dupa parerea meatongue) Dar dupa aia totul vine de la sine caci e greu sa nu mai zici nimic dupa ce reusesti sa ajungi singur cu ea

| fetitzabunasinebuna a răspuns:

Iti dau un sfat. nn te combina cu o tipa din cls de la tine... mai mare, mai mica, da. dar din cls de la tine nu. Si eu am facut aceiasi greseala. mam combinat k unu de la mine din cls si s terminat urat si acum nn ne vb. si ne e rusine oarecum. stiu o placi... dar nu stiu daca e cea mai buna alegere. si eu sunt a8a. si crede-ma. viata mea in timpul scoli va fi grea. pentru ca fostul e mereu k mine. peste tot. oricum. daca inima iti spunee. DUTE LA EA, SPUNE`I CA O IUBESTI. asta sa faci. pana la urma. daca suferi. te iveti minte si daca suferi iti trece. nn suferi toata viata. a da. si daca zice nu. sa nu`i arata-i k suferi. k te crede slab. bafta!

| MikKinder98 a răspuns:

Bea ceva alcool si o sa prinzi tupeu...dar sa nu te simtahee hee...