| SlimShady56 a întrebat:

Sunt clasa a9a si am cunoscut o fata cu 1 an mai mare big grin A venit la mine mi-a cerut id-ul, numarul de telefon, am mai iesit cu ea si am devenit buni prieteni:d Ea mere imi face complimente si restul iar eu cred ca m-am indragostit de ea motiv pentru care am sarutat-o.De cand am facut asta am devenit mai distantati straight face Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| SkaterBaa a răspuns:

Frate du-te si sarut-o din nou
Probabil sa simtit rusinata, cel mai probabil, discuta cu ea, intreab-o de cei distanta, in general cred ca sti si tu ce ii place
Funda?

1 răspuns:
| raduraduu a răspuns:

Asa se intampla dar incearca sa nu mai fii directlaughing