| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu..am o problema.
Deci sa fiu directa.
Am avut banchet si am cunoscut un tip.
Banchetu a fost in scoala.
Eu m-am dus in clasa mea,unde era bezna si el a venit dupa mine.
Eu m-a pus pe banca iar el a venit si ma luat in brate, mi-a cerut nr de telefon, adresa de facebook..si dupa s-a apropiat incet de fata mea[pe o parte] si ma sarutat..si atunci a intrat un baiat in clasa..si ala a iesit din clasa si a inceput sa zica la toti.baiatu care ne-a vazut! Acum stie toata scoala.

Acum totii spun ca sunt c... doar pentru ca m-am sarutat fara sa il cunosc.

Am nevoie sa stiu daca voi credeti al felcrying!

Dau fundita la cel mai congret raspuns!

16 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Se vede ca nu cunosc notiunea de c-rva..Ar trebui sa le spui, ca-s prea prosti pentru acest secol in care traim.Stai linistita, sti cate fete ar fi vrut sa fie in locul tau? Profita! Bafta!

| DNSK a răspuns:

Scoala de retardati! da foc lumii si nu o lasa te supere

| h3r a răspuns:

Vai de inocența voastră...că te-ai pus pe o bancă pe beznă cu un băiat... Rușine.

| Maxim96 a răspuns:

Eu zic sa nu te uiti la toti prostii de spun, ci fii tu insati.Nu te lasa prada criticilor lor.

Răspuns utilizator avertizat
| AndaVr a răspuns:

I-ai dat numarul de telefon, adresa de facebook? Si nu esti o c... esti doar inocenta ai cazut prada sentimentelor probabil ca baiatul era destul de dragutbatting eyelashes nu este o crima bine ca nu ai facut altceva laughing data viitoare cand o sa te afli intr-o situatie similara sper ca o să reactionezi cum trebuie asta doar pentru ca sa nu iti pierzi respectul si mi-e mi s-a intamplat si nu cred ca suntem singurelehee hee sa o consideram o greseala iar omul cat traieste invata din greseli asa trebuie sa faci si tu, nu te stresa dupa cateva zile toti o sa uite nimic nu tine pentru totdeauna! Bafta, ai grija de tine happy

| lauraroxi a răspuns:

Ai mai vorbit cu acel baiat?
Spune-i sa incerce si el sa remedieze situatia, daca te deranjaza!
In plus ce iti pasa de ce spun altii?!

| addelyna2014 a răspuns:

Parerea lor nu ar trebui sa te afecteze, pana la urma e viata ta:*...si doar pentru ca te-ai sarutat cu acel baiat nu inseamna ca esti curva(probabil ca cei care ti-au spus asta nu stiu ce inseamna acest cuvant)

| maryus83 a răspuns:

Nu e obisnuit sa treci direct la sarut cu un tip pe care nu il cunosti.totusi dupa povestea ta inclin sa cred ca esti destul de micuta pentru relatii, altfel nu ar rade de tine.e urat din partea lor ce fac, dar nu ar trebui sa iti pese prea mult de ce spun altii.in viata vei gasi oricand motive sa fi vorbita de rau.concentreaza te pe cei ce tin la tine si pe fericirea ta, restul nu conteaza.dai fundita?

| AllyutSsa a răspuns:

Buna happy
Ce s-a intamplat intre voi este inceputul unei noi povesti de dragoste...nu trebuie sa iti faci probleme happy
Iar a fi c**** nu inseamna a face acest lucru...deci sa nu ii bagi in seama pe cei care spun asemenea prostii straight face
In concluzie : nu le da atentie si nu le arata ca iti pasa!
Eu iti urez succes si sper sa treci peste happy

| pisi03 a răspuns:

Nu este adevarat..de unde stiu ei ca tu nu il cunosti..nu trebuie sa ii bagi in seama. zile vreo doua si ai terminat cu ei

| Mïcheline_Mia_1994 a răspuns:

Stai relax! happy doar ai grija ca astfel de baieti sunt peste tot, iar daca a spus la toti probabil are vreo 10 ani laughing respectivul..in fine! nu conteaza

| euuilem a răspuns:

V-ati cam grabit dar e in regula a fost doar un sarut nu ii baga pe ceilalti in seama...

| Paradoxul6 a răspuns:

Ei vor doar sa te supere draga mea asa ca nu ii asculta ca stii cum sunt toti la varsta ta.Nu trebuie sa pui la suflet tot ce zic niste oameni care sunt obsedati de ce faci tu.Si oricum era doar o imbratisare si un sarut pe obraz si nimic mai mult.Nu esti ce ai zis tu ce esti deloc.Lasa-i sa creada ce vor pentru ca asa fac toti la varsta ta vreau sa rada si sa se distreze pe seama altuia.Tu acum trebuie sa fi o fata inteleapta si sa-i lasi in pace si nici macar sa nu mai vorbesti cu ei iar apoi ei v-or vedea ca nu te afecteaza ce zic ei despre tine si v-or inceta sa mai rada. Unii sunt invidiosi pe tine si se razbuna cum pot si ei pentru ca vad ca te afecteaza. Orice ar fi in putin timp nu o sa mai spuna nimic pentru ca orice barfa nu merge prea mult iti spun eu. Te pup!

| AaliNuSh a răspuns:

Hei.a fost ceva spontan..nu trebuie sa dati socoteala celor din jur. daca el asta a simtit sa faca si tu nu te-ai opus inseamna ca ati profitat de ocazie. daca tu sau el aveati fiecare inainte de asta atunci puteai fi catalogata c... dar daca totul a fost asa frumos cum ai descris atunci nu cred ca e vorba de altceva. nu e ca si cum v-a vazut ala ca faceati altceva.don't worry, be happy!winking

| AbyLove8 a răspuns:

Pai daca te-a mancat laughing