| anonim_4396 a întrebat:

Salut, sunt fata. Am iesit cu prietenul meu si ne sarutam si eram excitata si el era si dupa am observat o pata pe pantalonii lui, nu una mare, era mica dar in zona aceea. Si eu stateam deasupra lui si dupa am vazut.Si eu eram excitata deci si mie mi-a curs acel lichid. Se poate sa fie acea pata de la mine? Sau se poate sa fie de la el? Cand am ajuns acasa nu aveam pata pe pantaloni dar nu cred ca avea cum sa se vada ca erau negrii. voi ce parere aveti?

Si va rog fara raspunsuri la misto, e doar o intrebare.

5 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Pata era de la el.

Răspuns utilizator avertizat
| schmoll a răspuns:

Saluthappysperma vine doar din masturbare,si lichidul tau prin frecare,nimic nu vine din nimic,ejacularea se produce repede in excitatie, e de la el prin concluzie, stai linistita, bee happyhappyuniversul te vegheaza, roaga-te luihappy

| suntserios a răspuns (pentru schmoll):

Ia mai baga un pic de educatie sexuala? ai idee de ce se uda femeile si cum?