| LvMdv a întrebat:

Buna seara tpu..am o mica intrebare. Sunt foarte paranoic. Deci. Am 16 ani. Si prietena mea a facut 17. Am ramas unul la celalalt de mai multe ori am facut diferite chestii dar nu si sex. Nu am ajuns acolo. Am vorbit despre asta. Nu e pregatita. Si mai asteptam. Ideea e ca acum 3 seri eram in pat eu eram in niste pantaloni scurti si atat. Iar ea era goala. Ne simteam bine. Si stiti ca atunci cand te exciti apare un lichid preejaculator care am auzit ca contine spermatozoizi. Bun. Aveam acel lichid. Si era pe pantaloni. Nu cred ca era mult. F putin. Si nu m am gandit la el. Si eram peste ea si m am frecat asa cu ea. Si in zona unde intra penisul. Nu am penetrat o. Doar am atins asa locul. Deci aveam acei pantaloni pe mine. Si nu stiu. Nu cred ca ar exista posibilitatea ca ea sa ramana insarcinata daca am atinso acolo cu locul unde erau putin uzi pantalonii nu? ..va rog am nevoie de raspunsuri..multumesc.

17 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Dupa cum ai descris tu ca ati facut --fii linistit nu e posibil sa ramana insarcinata. Daca penetrai si acel lichid era prezent chiar fara ejaculare atunci risc exista. Niciodata acolo nu se intra happy fara protectie! daca vrei sa nu ai surprize.

| RAY a răspuns:

Fi serios, trebuie sa ejaculezi in vagin

| Sfatosul2012 a răspuns (pentru RAY):

Iti sugerez sa mai citesti ca mai sunt si cazuri cand nu trebuie sa ejaculezi in vagin ca sa ramana insarcinata.

| Emilian65 a răspuns:

Nu cred ca poate sa ramana gravida.

| ywar a răspuns:

Mi-o imprumuti si mie? pe prietena, desigur happy Daca era goala si 17 ani e buuuna. Eu am 14 ani.

| Kenya a răspuns:

Nu ramane rolling on the floor

| KMaddieK a răspuns:

Nu iti face griji, nu ramanewinking

| Sfatosul2012 a răspuns:

Putin probabil. dar asa la un ghinion mare sanse exista.

| Tentacle111 a răspuns:

Fiule, iti recomand sa te duci la biserica.

| Psycho777 a răspuns:

Cum spermatozoizii penetreaza ovulul, crezi ca le e greu sa treaca prin pantaloni? Cand se apuca ei sa dea din codita, nimic nu le sta in cale.

Răspuns utilizator avertizat
| Psycho777 a răspuns (pentru remus1007):

=]]

| DenisaKarolina a răspuns:

Nu cred big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Bica_Madalina_1993 a răspuns:

Nu, in principiu e nevoie de presiune ca sa ajunga spermatozoizii la ovul. Nu se ramane chiar asa repede... Acum nu te apuca sa faci sex fara protectie, insa sunt femei care se chinuie sa ramana insarcinate. happy oricum eu zic ca nu sunt nici 1% sanse sa ramana insarcinata, ar fi prea mult ghinion laughing

| LvMdv explică:

Serios acum.