| alinnephilim a întrebat:

Salut, sunt foarte confuz. Am fost cu o fata timp de 1 luna si ceva, am vbit doar la telefon si eu n-am mai vrut sa stau cu ea, dar simt un gol in mine, ma simt dezorientat, imi pare rau, dar nu as mai incerca cu ea, dar imi este foarte dor de ea. Complicat?! spuneti-mi poate nici eu nu ma inteleg. Aruncatimi un sfat ceva. accept orice vba

Răspuns Câştigător
| eliza_4776 a răspuns:

Cel mai bine este sa incerci sa vezi cum merge relatia intre voi, poate ajungeti sa va indragosti crede`ma nu o sa.ti para rau.si mie mi s-a intamplat si am regretat enorm ca nu am incercat relatia cu persoana respectiva. Daca a inceput sa.ti fie dor de ea fi sigur ca incepi sa simti ceva ceva pentru ea si asta se va dezvolta mult, poate o sa ajungeti de nedespartit :*:*:*incearca poate ea are deja un sentiment puternic fata de tine.nu pierzi nimic.
winking

2 răspunsuri:
| Gabytzuu001 a răspuns:

Am trecut si eu prin asta.
Te-ai obisnuit vorbind la telefon, sau. ai obisnuit sa fii in preajma ei ( doar la tel ). Faceai ceva si trr o mai sunai. si tot asa.
Nu-i nimic, decat sa va indragostiti ( la telefon ) foarte tare. si sa nu va puteti vedea, mai bine va despartiti acum.
Iti va trece te asigur. asteapta sa cunosti, sau sa intrii in vorba cu alte persoana si ai sa vezi ca iti va trece acel gol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sun-o repede si vorbeste cu ea! Ce mai astepti!?!