| Andreiu68 a întrebat:

Salut! Sunt intr-o relatie cu o fata de 11 luni si de cand aveam 5 luni de relatie aceasta fata tot imi spune cand ii fac cunostinta cu parintii mei. Eu pe mama ei o cunosc gen ca am ajutat-o odata cu niste cumparaturi sa le care de la magazin impreuna cu iubita mea si dupa cam atat, de atunci nu am mai vazut-o decat de 2 ori din intamplace ne dadeam buna ziua sarut mana si atat. Iubita mea tot ma streseaza cu chestia asta ca eu o cunosc pe mama ei si ea nu mii cunoaste pe ai mei. Ii spun ca inca nu e momentul sa tii arat si sa te prezint de manuta la mine acasa. Si mama mea si tata o stie pe ea, ne-au vazut de multe ori impreuna pe strada, pe banca in fata blocului, am stat si la vorba asa gen 5 minute prin fata blocului cand ne vedeam si atat, deci teoretic si ea ii cunoaste, dar nu inteleg ce tot vrea si imi zice ca sa ii cunoasca. Si cand plec la tara cu mama tata sau doar cu tata sa il
ajut la treaba imi zici sa o iau cu mine, dar nu vreau si se supara pe mine.Sincer eu nu imi vad un viitor cu aceasta fata, relatia merge prost, ne certam in fiecare zi si tot asa si nu imi place sa o prezint parintilor daca nu e nimic pe bune, o prezint si dupa 3 zile ne despartim si gata. Cum pot sa ii spun intr-un mod cat mai ok sa inteleaga? Eu ii spun dar nu pricepe, are creca o problema. Eu am 22 de ani iar fata 18

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Atunci nu mai intinde pelteaua cu fata asta, daca oricum relatia merge prost. Da-i pace!
A venit primavara si ies fetele la plimbare, avand sanse mari sa-ti gasesti alta, dar de data asta mai de seama ta, ca sa fie coapta la creieras.

| Mayhem666 a răspuns:

"Sincer eu nu imi vad un viitor cu aceasta fata, relatia merge prost, ne certam in fiecare zi si tot asa si nu imi place sa o prezint parintilor daca nu e nimic pe bune, o prezint si dupa 3 zile ne despartim si gata."

Pai si daca relatia merge prost, va certati zilnic, si nu o vezi in viitorul tau, de ce nu o prezinti parintilor, ca sa va despartiti mai repede?

| sofisis a răspuns:

Pai si de ce o lungesti aiurea cu ea? Nu inteleg...

| Goete a răspuns:

Pedofilule!
O fata de 11 luni e un bebelus

| Andreiu68 explică (pentru Goete):

Sa mai mergi la scoala la clasa intai, am spus ca fata are 18 ani. proasto

| TraianVasilievici a răspuns:

Andreie, ar trebui sa mergi URGENT la un PSIHIATRU, daca iti plac fetele de UNSPREZECE LUNI, fiindca ai probleme grave LA CREIER! Adica cum naiba sa ai o relatie cu o fata care nici nu poate MERGE sau VORBI!

| Andreiu68 explică (pentru TraianVasilievici):

Baiete, sa mai mergi la scoala si sa faci abecedarul, am spus ca fata are 18 ani.

| Goete a răspuns (pentru Andreiu68):

Baiete, ai spus - citez:
"Sunt intr-o relatie cu o fata de 11 luni"
Cu totul altceva este sa spui
"Sunt intr-o relatie de 11 luni cu o fata"
-- eu nu m-am obosit sa citesc mai departe si uite ca mai esti si atat de destept ca trimiti pe altii la scoala cant Tu nu stii sa te exprimi.

| Kilov31 a răspuns:

Eu zic ca dacă a-ți fost la vot sa nu mai mergeți. Cred ca pierdeți timpul aiurea mai bine stați acasă și gândește-te cum sa rezolvi aceasta situație, dar de ce nu o duci acasă îți este rușine cu ea? E urata rău?