| MihaiAndrei94 a întrebat:

Salut,sunt Mihai, am 20 ani si nu am succes la fete.Sunt frumos,am un ten alb si curat,am ochii albastrii,parul negru, am 1.83 inaltime, fac sala de la 16 ani, arat foarte bine.Provin dintr-o familie foarte bogata,"am BMW" si orice alt lucru material care s-ar presupune ca ar atrage o femeie, chair daca in mare parte nu e asa.Eu am invatat sa ma comport mereu ca un Gentleman,sunt foarte respectuos si ma port foarte elegant cu toate femeile din viata mea,dar ele nu par interesate.Pur si simplu nu sunt interesate,nu ma prea baga in seama,si cand incerc sa vorbesc cu ele imi dau replici seci.
Nu doar una sau doua, toate fetele pe care le cunosc si cu care am incercat sa interactionez.Asta in conditiile in care imi pot permite o maxima ingrijire a corpului meu si a imaginii mele.
Ce imi puteti spune sa fac? Arat bine,nu sunt urat,am o situatie materiala foarte buna,si pe langa asta nu exista data in care sa nu fiu aranjat,parfumat, si bine imbracat.

Răspuns Câştigător
| epurasu a răspuns:

Ai uitat sa scrii aici pe langa cele aratate cate kg ai la cei 183 cm inaltime! posibil aici o fi problema.

| MihaiAndrei94 explică (pentru epurasu):

In primul rand imi cer scuze deoarece in loc de butonul "Raspunde", am apasat pe "Funda" sad.Asa se intampla cand stau obosit la PC.
In al doilea rand am as iti raspund la intrebare si am sa iti spun ca am 84 de kg, calitativ, 8% grasime in corp.

25 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sincer nu stiu ce sa spun ori minti ori nu esti asa frumos cum scrii tu acolo, asta daca nu ai inventat totul, eu nu cred ca daca ai bmw si arati bine, mergi si la sala nu se uita nici una la tine nu cred asta

| MihaiAndrei94 explică (pentru RAY):

Sincer,nu ma consider frumos, dar cand ma uit in oglinda si vad niste trasaturi simetrice ale fetei si ale corpului meu, trag totusi o concluzie ca nu sunt urat.
Ca sunt frumos mi-au spus mai multe persoane, atat din familie cat si straini.

| RAY a răspuns (pentru MihaiAndrei94):

Mihai man tu vrei sex dragule macar recunoaste asta nu fi asexual, in al dolea rand ori esti timid ori alea sunt asexuale, nu te cunosc

| Emilian65 a răspuns:

Cu toata bogatia pe care o ai, nu te-ai intrebat de ce fetele nu accepta o relatie cu tine? Probabil ca nici tu nu la dai prea multa atentie.

| LoveSleep a răspuns:

E vina lor.
Altfel nu se explica

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Femeilor nu le plac,, educatii,, ci barbatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

te-ai descris doar fizic. nu crezi că problema e la caracter?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of, of, Mihai, Mihai, Mihai.
Ce culoare e BMW-ul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu le atrage carcterul tau. stii ca baietii de treaba sunt luati de prosti in ziua de azi, fata de toti nesimtitii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai uitat sa mentionezi ca esti si modest pe deasupra.

| CristinaSNC a răspuns:

Mai cauta, poate nu ai avut noroc pana acum.

| KMaddieK a răspuns:

Poate esti mandru... zic.

| Eduard196 a răspuns:

Asigura-te ca ai testosteronul ridicat. si daca te masturbezi inceteaza pentru ca si asta iti reduce nivelul de testosteron

| DumnezeuTatal a răspuns:

Eu zic ca esti prea modest.

| piticelm a răspuns:

Poate ca esti arogant, sau poate ca ai pretentii si nu ai gasit persoana care sa faca fata cerintelor.Insa....oricine merita cunoscut, indiferent cum ar fi.

| Dante30 a răspuns:

Se numeste respect de sine, al tau ei bine a intrecut limita, Si cauta in dex ce inseamna narcisist aparent nu ai idee ca, chiar tu esti unul laughing

| PsihopatX3 a răspuns:

Asta e dovada ca nu doar aspectul şi situația materială contează.

| justsummer a răspuns:

Depinde ce sala faci de la 16 ani, ca daca frecventezi sala de mese si ai "cefuta" groasa decorata cu un "lantoc de haur" e foarte probabil ca aici sa fie problema

| KnowEverything a răspuns:

Prea modest, crede-ma. Renunta la modestie si o sa fie bine happy si pari foarte inteligent

| Rauldor a răspuns:

Ceea ce scrii parcă este desprins din reţelele de matrimoniale, sau de socializare. Poate îţi găseşti pe aici o iubită. Oricum pe lângă toate acestea ATITUDINEA este ceea ce contează cel mai mult. Femeii îi trebuie timp să se îndrăgostească, nu să fie copleşită de toate acestea, adică prea mult în prea puţin timp.Important este nu numai să se îndrăgostească de tine, ci şi să poţi păstra o relaţie, iar pentru aceasta lucrurile materiale nu sunt de ajuns.

| MihaiAndrei94 explică (pentru Rauldor):

De asta sunt convins si eu, cat despre atitudine, nu stiu, mereu ma port foarte respectuos cu femeile.

| Ruxii1234 a răspuns:

Din descrierea ta, chiar nu vad care ar putea fi problema, parca esti desprins din filme laughing Ar trebui sa ai magnet la fete in cazul asta laughing Eu zic ca problema e la comportametul tau. poate te crezi prea bun si o faci pe smecherasu (iar fetelor nu le place asta) sau poate faci glume proaste..chiar nu stiu. Cum am mai zis, din descrierea pe care ti-ai facut-o pari perfect laughing Intreaba fetele cu care vorbesti de ce se comporta asa cu tine. Spune-le sa-ti raspunda sincer de ce cred ele ca nu ai succes la fete. Cred ca de la ele poti afla raspunsul

| TFD8899 a răspuns:

Fabulosule, fetelor le plac barbatii educati. Toti sunt barbati dar nu toti sunt si educati. Din pacate se pare ca tu faci parte din acea categorie de oameni care se cred cei mai cei desi nu sunt.