| anonim_4396 a întrebat:

Sunt virgin si prietena mea este virgina.
Vrem sa o facem, acum: daca nu folosesc prezervativul, apuc sa scot penisu' cand simt ca am ejaculare, sau pot sa scap in ea fara sa-mi dau seama?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e chiar asa de simplu cum crezi tu.

In primul rand daca nu folositi prezervativ e posibil sa luati unele boli, avand in vedere ca sunteti virgini e mai putin probabil.

Insa in ceea ce priveste sarcina, acesta poate aparea chiar daca nu ejaculezi in ea. Exista un asa numit lichid preejaculator care este secretat ca si lubrefiant natural pentru penis SI CARE POATE CONTINE SI SPERMATOZOIZI.

Asadar orice contact neprotejat poate duce la sarcina. Folositi prezervativul.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde daca iti controlezi ejacularea happy

| RazvanAttilaRus a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai mai apuc sa o controlez?

| Deutzy a răspuns:

Fiind virgin tu nu cred ca iti poti controla ejacularea si cel mai indicat ar fi sa va protejati in cazul in care nu doriti sa aveti surprize!

| AlexR a răspuns:

Iti dai seama ca ai ejaculat in ea. Cel mai bine pentru voi doi este sa o faceti cu prezervativ pentru ca prima data s-ar putea sa ejaculezi in ea.