| Anon03 a întrebat:

Tin minte acum 3 luni cu iubita mea la prima noastra intalnire, tin minte ca odata si-a muscat asa buza asta insemna ceva gen ca vrea sa o sarut si acuma ma gandesc la asta big grin. Era prima noastra intalnire si nu am indraznit sa o sarut sa nu creada doamne ca sunt disperat.

7 răspunsuri:
| Crixy a răspuns:

Nu stiu cum e dragostea intre lesbiene sau intre minori sub 14 ani, dar poate avea o coaja de samanta ramasa pe buza? Zic si eu, de unde stii ca se gandea la tine?

| neutrino a răspuns:

Ai poate dreptate, dar ai pierdut trenul.

| Anon03 explică (pentru neutrino):

Pai hăă asta a fost de mult doar eram curios de gestul asta... Si inca mai sunt cu ea daca vrei sa stii.

| SkyPilot a răspuns:

Exact de asta te-a muscat. Saruta fetele cand se iveste ocazia, mai bine sa te creada disperat decat prost!

| ALEXXXL19 a răspuns:

Se poate sa se fi muscat fara sa vrea ce intrebare mai pui. Daca vreai s o saruti de ce nu ai sarutat-o alta sansa nu mai ai.

| E7eRgY a răspuns:

Ma intreb oare daca si la intalnire ai fost cu ochelarii aia pe cap.

| mihai421 a răspuns:

laughing Este asa de trist cand vezi copii de 11 ani vorbind despre relatii. Baiete singura relatie pe care ar trebui s-o ai tu este aceea cu suzeta si patul, Atat,