| Baietzashull a întrebat:

acum 8 luni cand am inceput cls a-9a am cunoscut o fata de-a 10-a, ea mi-a cerut id-ul prima data, eu i l-am dat, ea e cu mine in acelasi liceu, face ore de dimineata eu dupa masa, si tot timpul cand ma duceam la scoala ma intalneam cu ea si ea se uita la mine si zambea si ma intreba ce fac. Dar conversatia nu tinea mai mult de 1 min.
Intr-o zi cand am stat mai mult cu ea mi-a spus ca-i plac ochii mei, apoi ma intrebare dc sunt timid ...chiar eram timid.
Vorbesc cu ea si pe mess, glumim radem. si nu stiu ce sa cred ma place / nu ma place. DATI-MI UN RASPUNS.happy Msbig grin

Răspuns Câştigător
| chocolate_8535 a răspuns:

Buna...parerea mea este sa o intrebi daca te place iese de o combinatie
daca nu te place alta la rand succes:*

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Bineinteles ca te place!
Si a facut tot ce putea sa faca,pentru o fata care are putina consideratie pentru persoana ei.
Acum,e randul tau!
Daca esti atat de timid,macar pe mess, scrie-i c-o placi, pana nu apare altul si ramai fara ea!
Nu mai pierde timpul!
Succes!

| gigiro a răspuns:

Esti foare timid, ea te place, dar daca nu stii sa discuti cu o fata.nu ai decat de pierdut. Infrangeti timidiatea ca o pierzi.

| florynna903 a răspuns:

CE poate sa mai faca biata fata?! E evident ca te place.

| catafreestyle a răspuns:

Te place sigurhappy

| parkour_7619 a răspuns:

Ce frumos happy sigur te place daca iti zice asa ceva. ce bine e cand uni isi gasesc perechea bv tie.

| Roxanna_4425 a răspuns:

Parerea mea este ca daca ti-a zis asa ceva, te place. Daca si tu crezi asta, eu zic ca nu risti nimic daca o intrebi. Mai bine regreti ca ai facut un lucru decat sa regreti ca nu l.ai facut, pentru ca daca nu l.ai face nu ai stii ce parere are, asa... foate iese ceva`! Noroc smug

| Baietzashull explică:

Chestia e ca a spus ca ii plac ochii mei ca sunt verzi. eu asa cred