| Markusfrtt a întrebat:

Imi place o fata, chiar foarte mult. Si cred ca si ea ma place. Totul a inceput cand am vazut ca se uita insistent la mine si zambea. Apoi am vorbit cu ea pe facebook. Infine, am mai pus odata o intrebare si multi mi-ai zis ca ma place, asta am inteles si eu din comportamentul ei. Chestie ca eu sunt timid, nu stiu de ce am problema asta numai cu fetele, care le plac. Ma intalneam de multe ori cu ea la scoala si eram mut, din cauza timididati si nu puteam vorbi deloc cu ea. Ea ma saluta mai mereu si imi zambea, apoi cred ca a vazut ca nu vorbesc cu ea, si acum parca nu se mai uita si asta de cateva zile. Apoi am vazut pe facebok ca este intro relatie cu unu, dar nu te mult de maxim 1 zi sa zic asa. Ala cu care este o place, asa cred. Toate astea mi s-au intamplat numai din cauza ca sunt timid. Eu asa cred, ca din cauza asta. Voi ce credeti? M-am gandit sa o sun sa vorbesc cu ea, sa incerc sa ma apropi de ea din nou.Ar trebui sa o sun? Deci ce credeti? Sau care este sfatul vostru? Credeti ca ar mai exista vreo sansa AR trebui sa o sun?

4 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Da esti idiot...dar esti idiot pentru ca nu vrei sa treci peste faza cu timiditatea.
o suni si ii spui...stii, te plac, ce spui daca dam o sansa sa vedem ce iese...ce poti sa pierzi.
gandeste altfel: esti timid dar intr-un final o sa stai cu ea.ce o sa ii faci? ce o sa ii spui daca nu depasesti starea asta de timiditate?

| Markusfrtt explică (pentru shadow72):

Nu te contrazic, ai dreptate chiar sunt idiot. Nu am cum sa ma supar cand imi spuneti ca sunt idiot, pentru ca asa sunt. Chair am dat dovada.

| shadow72 a răspuns (pentru Markusfrtt):

Mai e in relatie cu el? .....ai fi prostut sa te superi, ai fi baiat destept sa iei aminte si sa incerci sa te indrepti.si eu am fost timid cand eram mic.

| neutrino a răspuns:

Stai frumusel cuminte.