| ѕოiℓ a întrebat:

Acum cateva luni i-am spus unei fete de la mine din clasa ca o plac, iar ieri mi-a spus si ea ca ma place. Acum, ce ar trebui sa fac? Dau funda

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Sa incercati sa va apropiati/sa socializati si apoi veti vedea daca se infiripa ceva.
O zi frumoasa sa aihappy

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sa o minti frumos ca sa ajunga in patul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa va placeti in continuare

| Ely3434 a răspuns:

Ii dai o floare, o intrebi daca vrea sa fie prietena ta si o saruti... Funda?

| Madeline33 a răspuns:

Acum poti s-o intrebi daca vrea sa fie prietena ta, asta daca inca o mai placi, normal. Curaj.
Bafta.

| DnZuuL a răspuns:

Pai daca tu o mai placi.Incepi sa socializezi mai mult cu ea, si invit-o sa va plimbati intr-o zi pe undeva, scoate la un suc, ceva de genu. happy Pace

| Allison2009 a răspuns:

Sa o scoti la un suc

| KiLLeR04 a răspuns:

Continua sa vorbesti cu ea iar cand ti se pare ca este momentul o intrebi daca vrea sa fie iubita ta.bafta big grin

| costy0110 a răspuns:

Sa o scoti in oras la un suc, sa va plimbati prin parc undeva unde sunteti doar voi doi si sa ii spui ceea ce simti, si apropo sa nu uiti de floare. Succes