| AnonimFaraNume8 a întrebat:

Am 11 ani si am o iubita dar din pacate trebuie sa ma despart de ea, pentru ca i-a merge la liceul 2 eu raman la scoala.Si daca ma credeti e foarte greu pentru mine, vreau sa ramanem mereu aproape eu cu ea. Dupa parerea voastra care ar fi cea mai buna alegere?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce scumpi sunteti voi copii la aceasta varsta cu relatiile. Nu va grabiti! Acum iti pare rau ca pierzi o fata, dar cand o sa ai peste 17-18...nu o sa ti mai pese atata. Nu pune la suflet, ca fete vor fi destule! Gandeste te, abia ai 11 ani....pana pe la 30-40-50, sunt de a aaaaani, crezi ca in toti acesti ani nu vei gasi tu o fata potrivita care sa fie si sotia ta? Sa nu te gandesti ca totul se termina la aceasta fata! Nuhappy

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să te desparţi de ea şi să te însori cu o carte, eşti încă mic, ar trebui să te gândeşti la educaţie şi învăţătură acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu ea. Vezi ce crede ca ar fi bine sa faceti si luati o decizie impreuna! :*

| NameHarris a răspuns:

Adica vrei sa spui ca tu ai 11 ani si stai cu o fata care are 14-15 ani?laughing)

| AnonimFaraNume8 explică (pentru NameHarris):

Nu, are 11 la fel ca mine!rolling on the floor))

Răspuns utilizator avertizat
| AnonimFaraNume8 explică:

Mersi Anahiii703!

| dianaxxxice a răspuns:

Buna. Esti inca mic pentru o relatie atit de serioasa, dar se zice ca dragostea nu are virsta. Sa fi fost in locul tau si sa fii avut posibilitatea era sa ma transfer in acelasi liceu, dar daca nu se putea era oricum sa tinem legatura, distanta nu este o piedica pentru doua persoane care se iubesc. Sunt sigura ca daca si ea te iubeste veti ramina impreuna. Sper ca ti-am fost de ajutor, iti urez bafta si gindeste-te bine la decizia pe care vrei sa o iei. happy