| Vladut123456 a întrebat:

Am 13 ani si am piele peste capul penisului iar cand trag,acesta se vede dar inca mai ramane putina piele pe el in partea dreapta,iar daca nu mai tin eu se pune inapoi pielea,am fimoza?,pe viitor acesta va fi decalotat singur? Daca nu, voi putea intretine relatii sexuale in viitor?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Din descrierea ta reiese ca NU poate fi vorba de fimoza ci mai degraba de o dezlipire doar partiala a preputiului de pielea glandului. Trebuie sa insisti in continuare sa te masturbezi cat mai des si mai ales de fiecare data sa-ti decalotezi (belesti) cat mai mult glandul (capul) penisului. Pentru a-ti da seama cum trebuie sa arate un penis ''sanatos'' si in ce mod trebuie sa poata fi muscata pielea mobila adica preputiul, acceseaza link-ul trimis fiindca iti vei da seama cam ce va trebui sa mai faci pentru a dispare toate problemele cu care te confrunti deocamdata. Multa sanatate!
https://www.youtube.com/watch?v=s6on8BsMrsg
https://www.youtube.com/watch?v=bRlgTBoAXrQ

1 răspuns:
| danut7ddanut a răspuns:

1.Nu
2.80% da
3.Da