| anonim_4396 a întrebat:

am 14 ani si am o intrebare, in primul rand vreau sa va spun ca nu vreau misto, chiar daca fata are 11 ani jum, nu inseamna ca nu are voie sa aiba prieten, daca unii au avut la 17-18 nu inseamna ca nu are voie, fiecare are la cat vrea, iubirea nu are varsta. Bun, imi place de o fata de 11 ani jumate, eu fiind timid. I-am spus varului meu sa o intrebe daca ma place si ce parere are despre mine, el a spus ca acea fata a spus ca nu ma place. Dar imi da semne ca da, l-a intrebat unde sunt ( eu eram intr-un colt, ascuns laughing ) el a spus ca sunt plecat. Ea a spus ca vrea sa-mi spuna ceva zambind. Dupa am auzit-o spunandu-i mamei ei ca o plac, la fel, zambind. Vorbeste cu mine, cauta motive de vorba, imi spune ca e frumoasa haina, culoarea bicicletei. Etc, a dansat Si cu mama laughing mama are o parere buna despre ea, nu stiu ce parere au parintii ei despre mine, credeti ca ma place? Ar trebuii sa fac primul pas si sa-i spun ca o plac pana la urma? Fundaaa happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fai un cadou mai bine, nu va functiona daca ii zici doar ca o placi

| Eduard196 a răspuns:

Hai sa iti spun ceva! E o tampenie sa o intrebi pe fata daca te place sau ce parere are despre tine. O sa te vada un bleg cu care nu o sa vrea sa aiba de-a face. Asa ca trebuie sa te duci personal si sa ii spui ce ai de spus!