| gtrvk83wkncw3h4 a întrebat:

Imi place enorm de un tip il astept de mai bine de 2 ani.asa ca am pus pe o prietena sa-l intrebe ce parere are despre mine. a spus, ca ii sunt foarte simpatica. e ziua lui si as vrea sa ii spun ce simt... ce ar trebui a fac, eu as vrea sa faca el primul pas...am nevoide urgenta de ajutor:*va rog

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Din moment ce ii esti "foarte simpatica", nu-ti ramane decat sa discuti cu el.Incepe prin a-i spune ca tu,primul pas nu-l faci niciodata, dar el e un caz special, pentru ca il placi mult...
Succes!

| MMihai a răspuns:

Și dacă stai și aștepți până, la pensie să facă el primul pas? Că și el vrea același lucru, din partea ta! Ai gură, spune-i cu gura ce vrei de la viața lui în minimul de timp posibil. Că dacă apare de nicăieri o altă femeie și ți-l suflă? Riscul este prea mare, nu merită! Și nu aștepți ziua lui îl convoci chiar Mâine și îl informezi ce vrei de la viața lui. Succes! Si funda!

| alexFG a răspuns:

Nu stiu