| anonim_4396 a întrebat:

am 15 ani si as vrea sa imi incep viata sexuala dar problema este ca, daca o sa incep acum. O sa imi mai creasca penisul sau va ramane asa? Va rog sfaturi FUNDA!+VOT

10 răspunsuri:
| GeosBIOS a răspuns:

Din pacate o sa ti se toceasca. Asta deoarece il uzezi inainte de vreme, cand inca este fragil si nu si-a dezvoltat inca carapacea protectoare.

| mrburel a răspuns (pentru GeosBIOS):

A zis de penis nu de pui de broasca testoasa rolling on the floor))....Glumeam....Nu o sa iti afecteze cu nimic cresterea, da nu te astepta la mari cresteriwinking

| GeosBIOS a răspuns (pentru mrburel):

Pai ce, el deocamadata ce are?

| mrburel a răspuns (pentru GeosBIOS):

rolling on the floor)) ....Io stiu....Hai sa il intrebamrolling on the floor)

| neutrino a răspuns:

Se va "uza" cu fiecare act sexual facut cum nu trebuie. Deci, mai asteapta! Pastreaza funda ca iti mai trebuie.

| Dianaㄨ a răspuns:

Buna!
Depinde de la baiat la baiat, mai bine informeaza-te singur aici:
http://educatiasexuala.ucoz.ro/

Vezi varsta frageda si problemele ei, respectiv etapele dezvoltarii sexuale.

O zi placuta!

| maooops a răspuns:

Ai mare grija! ...risti sa-l faci cat turnul din Pisa rolling on the floor

| Andrei500 a răspuns:

O sa ti se faca penisul mare laughing))))

| theQuest a răspuns:

S-ar putea sa nu-ti creasca penisul.Nu neaparat daca intretii prima data un act sexual iti creste.Doar vei simnti foarte multa placere.Si trebuie sa ai grija cum intretii acel act daca esti neglijent s-ar putea so lovesti pe partenera sau sa patesti tu ceva big grin funda?

| Iakamishu a răspuns:

Te faci de cacatu cu intrebarea asta.

iti va creste..bai copile