| Visul2000 a întrebat:

Am 17 ani, sunt virgin si am penisul de 15, 6 cm lungime si 13, 5 cm grosime si am citit undeva ca pana la 21 de ani mai creste. Daca imi incep viata sexuala mai e posibil sa creasca pana la 21 de ani sau ramane asa?

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Draga,
nu conteaza lungimea sau grosimea "baghetei" ci magia din ea!
asa ca renunta la idealurile astea supide :auzi cm lungime, cm latime! Cred ca te ingrijoreaza ca vreo tipa ar putea rade de tine daca nu esti "dotat". Mai asteapta totu' vine de la sine.

pa, pa.

| Derye a răspuns:

Poti aduce o fata la orgasm si cu un penis de 10 cm. Serios. Si asa vaginul are 8-10 cm lungime (ca se mai dilata el, asta e alta treaba).

| Narfundo a răspuns:

Salut am 16 ani si am penisul de 25cm. Sper ca ti-am fost de ajutor^_^

| danielagoldica a răspuns:

In primul rand ce ai facut pana la 17 ani de nu ti-ai inceput viata sexuala!? In al doilea rand daca asa e constitutia ta nu e posibil sa-ti mai creasca sub nici o forma!

| alexandrucr a răspuns:

Nu mai creste sad ba chiar se face mai mica crying

| cazzo a răspuns:

ALex terzestete laughingrolling on the floor

| cristi8252 a răspuns:

Nu prea cred ca mai creste. dar nu e scurt, nu-ti face probleme.